دانلود گل های فوتبال ایران و اروپا.اخبار والیبال ایران
سریعتر، بالاتر، قوی تر
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


با تمام شدن المپیک 2012 لندن یه جورایی کار ما هم تمام شد
ولی نمیخوام این وبلاگ کارش تمام بشه با علاقه یی که من نسبت به فوتبال دارم در این وبلاگ اخبار ورزشی و... قرار می گیرد
دانلود گل های فوتبال ایران-دانلود گل های استقلال در فصل 91/92-دانلود گل های پرسپولیس در فصل 91/92-نتیجه بازی های استقلال - نتیجه بازی های پرسپولیس-عکس های پرسپولیس 91 پوستر های تیم پرسپولیس 91 *عکس های استقلال 91 پوستر های تیم استقلال 91- نتایج فوتبال ملی و اروپا -خرید اینترنتی سی دی های فوتبالی نتایج والیبال تیم ملی ایران -نتیجه والیبال ایران در انتخابی لیگ جهانی والیبال-والیبال ایران-عکس های والیبال ایران- اخبار بسکتبال ایران-اخبار لیگ کاراته-عکس های تکواندو-عکس های بسکتبال-بسکتبال ان بی ای NBA -

مدیر وبلاگ : کلیپ تصاویر
نویسندگان
نظرسنجی
به نظر شما پرسپولیس چه رتبه ایی در لیگ برتر کسب می کند
مونیخ میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2022 و 2026 را بررسی می‌کند

خبرگزاری فارس: پایتخت آلمان برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی در سال‌های 2022 و 2026 را بررسی می‌کند.

خبرگزاری فارس: مونیخ میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2022 و 2026 را بررسی می‌کند

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، شهر مونیخ آلمان پس از ناکامی در کسب میزبانی بازی‌های المپیک زمستانی 2018، ارایه درخواست میزبانی این بازی‌ها در  سال‌های 2022 یا 2026 را بررسی می کند.

روزنامه فوکاس آلمان در این زمینه نوشت: شورای شهر مونیخ قصد دارد از طریق جلب حمایت شرکت خودروسازی بی.ام .و، شرکت الکترونیکی زیمنس و شرکت بیمه آلیانس این میزبانی یکی از دو المپیک 2022 یا 2026 را به دست آورد.

شهر مونیخ، سال گذشته در رأی‌گیری کمیته بین‌المللی المپیک نتوانست میزبانی بازی های المپیک 2018 را به دست آورد و شهر پیونگ یانگ کره‌شمالی به عنوان میزبان این دوره از بازی‌ها انتخاب شد.

به گزارش روزنامه فوکاس، رالف هوبر، مدیر پارک المپیک شهر مونیخ در این باره گفت: ما با نهادهایی که می‌توانند ما را یاری کنند، گفت و گو می‌کنیم و اطمینان داریم در هفته‌ها و یا ماه‌های آینده موفق شویم.

میشل وسپر، دبیرکل کمیته ملی المپیک آلمان نیز در گفت و گو با dpa خبرگزاری رسمی آلمان گفت: به نظر می رسد شهر مونیخ هنوز اندیشه میزبانی بازی‌های المپیک را در سر می پروراند.

بر اساس زمانبندی کمیته بین المللی المپیک، درخواست میزبانی بازی‌های المپیک 2022 باید سال آینده و درخواست میزبانی بازی های المپیک 2026 باید سال 2017 از سوی کشورها ارایه شود.

نوع مطلب : اخبار المپیک 2012 لندن، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
کلیپ تصاویر
28 فروردین 91

در فاصله ۱۰۰ روز مانده به المپیک لندن
نمایش جزیره شگفت‌انگیز در سال‌های رکود اقتصادی

خبرگزاری فارس: در حالی که لندن در سال‌های رکود اقتصادی قرار دارد، در نظر دارد با نمایش "جزیره شگفت‌انگیز" در مراسم افتتاحیه رقابت‌های المپیک ۲۰۱۲ شکوه انگلیس را به رخ جهانیان بکشد.

خبرگزاری فارس: نمایش جزیره شگفت‌انگیز در سال‌های رکود اقتصادی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از میل اند گاردین آنلاین، ملکه الیزابت دوم رقابت‌های المپیک لندن را در تاریخ 27 جولای (6 مرداد) افتتاح خواهد کرد و در حالی که ورزشگاه‌ها در فاصله 100 روز مانده به شروع مسابقات آماده پذیرایی از ورزشکاران و بازدیدکنندگان هستند، سؤالاتی در خصوص سیستم حمل و نقل و تأمین امنیت بازی‌ها ذهن‌‌ها را به خود مشغول می‌کند.

وقتی مشعل المپیک روشن شود، لندن سومین شهر در دنیای مدرن خواهد بود که برای سومین بار میزبانی بازی‌های امپیک را بر عهده گرفته است. این شهر در سال 1908 و 1948 نیز چنین افتخاری را کسب کرده است.

در آخرین باری که این بازی‌ها مردم زیادی را به لندن کشاند، انگلیس هنوز درگیر اثرات ناشی از جنگ جهانی دوم بود که درست 3 سال قبل پایان یافته بود و این تغییرات نام "المپیک ریاضت اقتصادی" را بر آن گذشت.

از آنجا که اقتصاد انگلیس همچنان در رکود به سر می‌برد، ریاضت اقتصادی نشانه‌های خود را در المپیک نیز به جای خواهد گذاشت که البته بسیار کمتر از سال 1948 است که شرکت‌کنندگان در خوابگاه‌های دانشجویی و سربازخانه‌ها اسکان داده شدند.

با وجود بودجه 9.3 میلیارد پوندی (14.8 میلیارد دلاری، 11.2 میلیارد یوروی)، این بازی‌ها بسیار ساده‌تر از المپیک 2008 پکن برگزار خواهد شد. رقابت‌هایی که چین، حضور رو به رشد خود در اقتصاد دنیا را نشان داد.

هاف روبرتسون، رئیس کمیته ملی المپیک لندن در این باره اظهار داشت: به عنوان یک ابر قدرت ظاهر نخواهیم شد.

 

* بزرگترین نمایش روی کره زمین

دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس با این وجود وعده داد: المپیک 2012 لندن بزرگترین نمایش روی کره زمین و جشنی برای نشان دادن شکوه ما خواهد بود!

تلاش برای انگلیسی وار کردن مراسم افتتاحیه بر عهده دنی بویل، کارگردان "میلیونر زاغه‌نشین" دارنده اسکار نهاده شد.

بویل وعده داده است که مراسم افتتاحیه را با موضوع جزیره شگفت‌انگیز در برابر چشمان 10500 شرکت‌کننده از 204 کشور جهان برگزار کند.

وقتی بازی‌ها شروع شود. یکی از سؤالات بزرگ این است که آیا چین برتری خود در جدول مدال‌ها را مانند 4 سال گذشته که برای اولین بار در صدر مدال‌آوران ایستاد، حفظ خواهد کرد؟

دو نفر از ستاره‌های دوره قبل برای افتخارآفرینی دوباره آماده هستند، اوسین بولت، دونده جامائیکایی چهره این رقابت‌ها خواهد بود و مایکل فلیپس آمریکایی با کسب 8 مدال در چین یکی از رقبای اصلی وی به شمار می‌رود.

هدف لندن این بود که میزبانی بازی‌‌ها به میراثی ماندگار برای شهر تبدیل شود و کمیته بین‌المللی المپیک بر این باور است که لندن تاکنون به این هدف خود رسیده است.

* کاربرد بعدی ورزشگاه‌ها و تجهیزات

برخی از ورزشگاه‌های پارک المپیک در بخش شرقی و محروم لندن ساخته شده‌اند که پس از بازی‌ها در جای خود باقی می‌مانند، در حالی که سایر ورزشگاه نیز حفظ می‌شوند اما از تعداد آنها کاسته خواهد شد.

استفاده بعدی از ورزشگاه 80 هزارنفری المپیک تاکنون میبانی رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی جهان در سال 2017 تعیین شده گرچه باشگاه فوتبال وستهام یونایتد در میان 4 مشتری این ورزشگاه قرار دارد.

ساکنان انتهای شرقی لندن که سالیان دراز طعم محرومیت را چشیده‌اند، خواهند توانست همچنان از مزایای ایستگاه ریلی فوق مدرن استراتفورد، خانه‌‌های ارزان قیمت که در برخی دهکده‌های المپیک ساخته شده و همچنین پارک طبیعی در "دره لی" استفاده کند.

ژاک روگ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک در این باره اظهار داشت: اکنون می‌توانیم نتایج محسوس پوست‌اندازی شرق لندن را مشاهده کنیم.

دو سؤال دیگری که همچنان بدون پاسخ مانده اند، سؤالات مهمی هستند: توانایی جذب تماشاگران و ورزشکاران در اطراف شهری شلوغ و تأمین امنیت آن در حالی که40 سال پس از گروگان‌گیری خونین ورزشکاران اسرائیلی در المپیک 1972 مونیخ می‌گذرد.

حدود 6.5 میلیارد پوند برای مدرنیزه شدن سیستم حمل و نقل هزینه شد که شامل قدیمی‌ترین سیستم حمل و نقل زیرزمینی جهان و 48 کیلومتر خطوط جاده‌ای المپیک می‌شود که باید سرعت سفر میهمانان ویژه را فراهم کند.

 

* برقراری تعادل در استفاده از نیروهای امنیتی

یک روز پس از اینکه لندن افتخار میزبانی المپیک 2012 را به دست آورد، با کشته شدن 52 نفر در سیستم حمل و نقل لندن توسط یک بمب‌گذار انتحاری تأمین امنیت شهر در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت تا ارتشی بالغ بر 40 هزار سرباز، پلیس و گارد امنیت برای تأمین آنچه کامرون آن را "بزرگترین و کامل ترین عملیات امنیتی در تاریخ صلح آمیز انگلیس" می‌خواند، فعالیت کنند.

تمامی تمرین‌ها برای آمادگی مقابله با هر رویدادی انجام شده اما شناگر معترضی که در ماه جاری مسابقات قایقرانی سنتی دانشگاه آکسفورد-کمبریج را متوقف کرد؛ نشان داد که هنوز هم امکان مزاحمت‌هایی وجود دارد.

سباستین کو، رئیس کمیته برگزار کننده مسابقات المپیک اظهار داشت: از مردم می‌خواهید که به لندن بیایند با این احساس که پا به شهری می‌گذارند که در آن جشن برپا است نه اینکه انبوه نیروهای امنیتی آن را احاطه کرده‌اند.

کو ادامه داد: مسابقات المپیک لندن را برگزار می‌کنیم و به همین دلیل از نیروهای امنیتی در تأمین امنیت شهر استفاده می‌کنیم، اما نمی‌خواهیم شهر را به محاصره آنها درآوریم. تعادلی در این خصوص ایجاد می‌کنیم.

نوع مطلب :
برچسب ها : "جشن های مراسم افتتاحیه رقابت‌های المپیک ۲۰۱۲"،
لینک های مرتبط :
کلیپ تصاویر
28 فروردین 91
لیست برترین تنیس‌بازان جهان اعلام شد
فدرر به نادال نزدیک‌تر شد/ تغییر جایگاه دو هم‌وطن در بین 10 نفر اول

 لیست برترین تنیس‌بازان جهان پس از برگزاری رقابت‌های میامی اعلام شد.

خبرگزاری فارس: فدرر به نادال نزدیک‌تر شد/ تغییر جایگاه دو هم‌وطن در بین 10 نفر اول

لیست برترین بازیکنان تنیس جهان اعلام شد و نواک جوکوویچ صربستانی صدرنشینی خود را بدون تغییر امتیاز در این لیست تداوم بخشید.

در لیست اعلام شده نواک جوکوویچ، تنیس باز صربستانی، رافائل نادال اسپانیایی و راجر فدرر سوئیسی بدون اینکه در تورنمنتی به میدان رفته باشند همچنان در صدر بهترین‌های جهان قرار دارند با این تفاوت که فاصله امتیازی بین نادال و فدرر از 900 امتیاز به 335 رسید تا به این ترتیب فدرر برای بازگشت به رتبه‌های بالاتر در حالی که از مرز سن 30 سال عبور کرده است امیدوارتر از گذشته باشد.

در بین 10 نفر برتر نیز جایگاه دو تنیس باز آمریکایی یعنی جان ایسنر و ماردی فیش نسبت به گذشته تغییر کرد و این دو جای خود را با یکدیگر عوض کردند.

لیست 10 بازیکن برتر جهان به شرح زیر است:

1-نواک جوکوویچ از صربستان   12670 امتیاز

2-رافائل نادال از اسپانیا   9215 امتیاز

3-راجر فدرر از سوئیس   8880 امتیاز

4-اندی ماری از بریتانیا   7680 امتیاز

5-جو ویلفرد تسونگا از فرانسه   4795 امتیاز

6-دیوید فرر از اسپانیا   4280 امتیاز

7-توماس بردیچ از چک   3810 امتیاز

8-یانکو تیپساروویچ از صربستان   2820 امتیاز

9-جان ایسنر از آمریکا   2770 امتیاز

10-ماردی فیش آمریکایی از آمریکا   2725 امتیاز

نوع مطلب :
برچسب ها : "فهرست 10 تنیس‌باز اول جهان"،
لینک های مرتبط :
کلیپ تصاویر
28 فروردین 91
پیشنهاد کنفدراسیون فوتبال آسیا به فیفا:
بازی‌های آخر مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی همزمان برگزار نشود

خبرگزاری فارس: دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا از فیفا خواست دیدارهای آخر مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی برگزار نشود.

خبرگزاری فارس: بازی‌های آخر مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی همزمان برگزار نشود

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آلکس سوسی دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به جرومه والکه دبیرکل فیفا مطالب زیر را گفته است:

کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای که 25 ژانویه به فیفا ارسال شده درخواست کرده فیفا بازی های روز آخر مرحله گروهی را به دلیل شرایط جغرافیایی و آب و هوایی کشورهای آسیایی، اختلاف ساعت زیاد و همچنین بعد مسافت برگزار نکند.

همچنین در این نامه آمده است قاره آسیا رقابت هایش را دو گروه پنج تیمی برگزار می کند که از هر گروه دو تیم به صورت مستقیم به جام جهانی خواهد رفت و دو تیم سوم به صورت پلی آف بازی می کنند و برنده آنها به مصاف یک تیم آمریکایی می رود. روند برگزاری اینچنین است که در هر دور یک تیم استراحت خواهد کرد و این باعث خواهد شد فرایند برگزار بازی آخر به صورت همزمان به مشکل بخورد و برگزاری بازی های نهایی به فراخور بازی های آخر از 11 تا 18 جون 2013 خواهد بود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره زودتر به فیفا نامه ای فوری زده و همه موارد را اعلام کرده است و کمیته مسابقات این کنفدراسیون امیدوار است تا نظر فیفا را با توجه به محدودیت های ذکر شده بداند و درباره زمان دقیق بازی ها تصمیم گیری انجام شود و مطمئنا اگر فیفا با پیشنهاد کنفدراسیون فوتبال آسیا موافقت کند این کنفدراسیون کار راحت تری برای برگزار دیدارهای روز آخر و حتی پیش از آن دارد.

در هفته آخر رقابت های گروه اول آسیا، ازبکستان میزبان قطر است و تیم ملی ایران در سئول به مصاف کره جنوبی می رود و تیم لبنان استراحت خواهد داشت و این در حالی است که در در یک هفته مانده به پایان بازی های گروه اول، ایران میزبان لبنان و کره جنوبی میزبان ازبکستان است و تیم ملی قطر استراحت خواهد داشت.

در گروه دوم و در هفته آخر تیم ملی اردن میزبان عمان است و تیم ملی عراق در استرالیا به مصاف استرالیا خواهد رفت و ژاپن استراحت خواهد داشت و در یک هفته مانده به پایان رقابت های گروه دوم عراق میزبان ژاپن است و استرالیا میزبان اردن.تیم ملی عمان در این هفته استراحت خواهد داشت.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
کلیپ تصاویر
19 فروردین 91
مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان-روسیه
خودداری فلوریست‌های ایران از رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی

خبرگزاری فارس: در پی برگزاری مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در روسیه تیم ملی اسلحه فلوره در حمایت از مردم فلسطین از رویا رویی مقابل رژیم اشغالگر قدس صرف نظر کردند.

خبرگزاری فارس: خودداری فلوریست‌های ایران از رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در پی برگزاری مسابقات شمشیربازی قهرمانی جهان در روسیه امروز شنبه 19 فروردین رقابت های تیمی اسلحه فلوره اغاز شد.

 

بر این اساس تیم ملی کشورمان با ترکیب علیرضا ادهمی ،شایان طلوعی وعلیرضا سلیمانی در این رقابت ها حضور یافت که به دلیل روبرو شدن با نمایندگان رژیم اشغالگر قدس در حمایت از مردم فلسطین از مسابقات انصراف دادند.

 

پیش از این نیز امیر رضا کنعانی ملی پوش اسلحه اپه در دو بخش نوجوانان و جوانان به دلیل عدم رویارویی با نماینده گان رژیم اشغالگر قدس از مسابقات انصراف داد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
کلیپ تصاویر
19 فروردین 91


( کل صفحات : 3 )    1   2   3   

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات