دانلود گل های فوتبال ایران و اروپا.اخبار والیبال ایران با تمام شدن المپیک 2012 لندن یه جورایی کار ما هم تمام شد ولی نمیخوام این وبلاگ کارش تمام بشه با علاقه یی که من نسبت به فوتبال دارم در این وبلاگ اخبار ورزشی و... قرار می گیرد دانلود گل های فوتبال ایران-دانلود گل های استقلال در فصل 91/92-دانلود گل های پرسپولیس در فصل 91/92-نتیجه بازی های استقلال - نتیجه بازی های پرسپولیس-عکس های پرسپولیس 91 پوستر های تیم پرسپولیس 91 *عکس های استقلال 91 پوستر های تیم استقلال 91- نتایج فوتبال ملی و اروپا -خرید اینترنتی سی دی های فوتبالی نتایج والیبال تیم ملی ایران -نتیجه والیبال ایران در انتخابی لیگ جهانی والیبال-والیبال ایران-عکس های والیبال ایران- اخبار بسکتبال ایران-اخبار لیگ کاراته-عکس های تکواندو-عکس های بسکتبال-بسکتبال ان بی ای NBA - tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com 2020-09-22T17:17:30+01:00 mihanblog.com آغاز لیگ جهانی والیبال 2013 2013-05-30T10:41:01+01:00 2013-05-30T10:41:01+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/911 کلیپ تصاویر لیگ جهانی والیبال از فردا کلید می‌خورد بیست‌و‌چهارمین دوره رقابت‌های لیگ جهانی والیبال از فردا (جمعه) با برگزای یک دیدار در فنلاند آغاز می‌شود.در نخستین دیدار لیگ جهانی والیبال سال 2013، تیم ملی والیبال فنلاند در گروه سوم این رقابت‌ها میزبان پرتوریکو در شهر هلسینگی است.به گزارش فارس،همزمان با این دیدار یک بازی دیگر از این گروه در کشور کانادا برگزار خواهد شد که تیم ملی والیبال کانادا میزبان هلند در سالن کولیسی پیسی شهر کبک است.لیگ جهانی والیبال سال 2013 در 3 گروه شش تیمی انجام

لیگ جهانی والیبال از فردا کلید می‌خورد


بیست‌و‌چهارمین دوره رقابت‌های لیگ جهانی والیبال از فردا (جمعه) با برگزای یک دیدار در فنلاند آغاز می‌شود.

در نخستین دیدار لیگ جهانی والیبال سال 2013، تیم ملی والیبال فنلاند در گروه سوم این رقابت‌ها میزبان پرتوریکو در شهر هلسینگی است.

به گزارش فارس،همزمان با این دیدار یک بازی دیگر از این گروه در کشور کانادا برگزار خواهد شد که تیم ملی والیبال کانادا میزبان هلند در سالن کولیسی پیسی شهر کبک است.

لیگ جهانی والیبال سال 2013 در 3 گروه شش تیمی انجام می‌شود که مسابقات گروه C آغاز کننده این رقابت‌ها است. تیم‌های ژاپن و کره‌جنوبی دو نماینده دیگر قاره کهن آسیا نیز در این گروه قرار دارند که روز شنبه، 11 خردادماه در شهر هوسانگ کره‌جنوبی به مصاف یکدیگر می‌روند.

تیم ملی والیبال ایران نیز که در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های کوبا، صربستان، روسیه، آلمان و ایتالیا همگروه است، 17 خردادماه نخستین بازی خود را در شهر کالینگراد برابر روسیه برگزار خواهد کرد.

تیم ایران در حال حاضر در اردوی آمادگی بلغارستان به سر می‌برد و چهار شنبه، 15 خرداد صوفیه را به مقصد مسکو و سپس کالینگراد برای برگزاری دو دیدار مقابل روسیه در روزهای 17 و 18 خرداد در چارچوب رقابت‌های لیگ جهانی والیبال ترک خواهد کرد.

شاگردان ولاسکو ظهر روز یکشنبه، 19 خرداد ماه به ایران باز می‌گردند تا خود را برای رویارویی با تیم ملی صربستان در سالن 12 هزار نفری آزادی آماده کنند.
]]>
تیم ملی والیبال سه شنبه به بلغارستان می‌رود 2013-05-24T13:50:35+01:00 2013-05-24T13:50:35+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/910 کلیپ تصاویر تیم ملی والیبال سه شنبه به بلغارستان می‌رود سرپرست تیم ملی والیبال ایران از اعزام ملی پوشان به صوفیه و برگزاری سه دیدار تدارکاتی با بلغارستان در آستانه رقابت های لیگ جهانی والیبال و دیدار با روسیه خبر داد. امیر خوشخبر درباره برنامه های تیم ملی والیبال ایران در آستانه رقابت های لیگ جهانی والیبال اظهار کرد: خوشبختانه برنامه اعزام ها حل شده و کار ویزای تیم و همراهان انجام شد. به نظر نمی رسد که دیگر تا پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال از این بابت مشکلی داشته باشیم. خوشبختانه به د

تیم ملی والیبال سه شنبه به بلغارستان می‌رود


سرپرست تیم ملی والیبال ایران از اعزام ملی پوشان به صوفیه و برگزاری سه دیدار تدارکاتی با بلغارستان در آستانه رقابت های لیگ جهانی والیبال و دیدار با روسیه خبر داد.


امیر خوشخبر درباره برنامه های تیم ملی والیبال ایران در آستانه رقابت های لیگ جهانی والیبال اظهار کرد: خوشبختانه برنامه اعزام ها حل شده و کار ویزای تیم و همراهان انجام شد. به نظر نمی رسد که دیگر تا پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال از این بابت مشکلی داشته باشیم. خوشبختانه به دلیل اهمیت ویژه ای که مسابقات لیگ جهانی در سرتا سر جهان دارد سفارت خانه های کشورهای مختلف نهایت همکاری را با ما داشتند. ما از این بابت به هیچ مشکلی برخورد نکردیم. در حال حاضر تنها در پی تدارک تیم برای اعزام ها هستیم.

به گزارش ایسنا،وی با اشاره به اعزام تیم ملی والیبال به بلغارستان، گفت: سیاست ولاسکو این است که برای 22 بازیکن همه اقدام ها را انجام دهیم. اگر خدای نکرده در دقیقه آخر مصدومیت یا مشکل دیگری روی دهد بازیکنان ذخیره را سریعا جایگزین می‌کنیم. هنوز اسم 12 بازیکن اصلی برای اعزام به بلغارستان اعلام نشده است. طبق برنامه‌ی ولاسکو، در روزهای شنبه و یکشنبه تمرینات تیم را در کمپ فدراسیون پیگیری می کنیم، دوشنبه استراحت داریم و سه شنبه به بلغارستان می رویم. به نظر 12 نفر اصلی ترکیب تیم ملی روز یکشنبه به صورت رسمی اعلام می شوند.

سرپرست تیم ملی در پایان گفت: بعد از انجام بازی های دوستانه مستقیما از صوفیه بلغارستان به روسیه می رویم. انشالله بعد از انجام دو بازی مرحله مقدماتی لیگ برتر در روسیه، به تهران بر می گردیم.

]]>
قرعه کشی والیبال قهرمانی جوانان جهان 2013-05-24T13:48:51+01:00 2013-05-24T13:48:51+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/909 کلیپ تصاویر گروه دوم: ایران - آرژانتین - ژاپن - مکزیک - استونی قرعه خوب برای والیبالیست‌های جوان ایران تیم ملی والیبال جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان با تیم‌های آرژانتین، مکزیک، ژاپن و استونی همگروه شد. مراسم قرعه کشی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان برگزار شد و ملی‌پوشان ایران حریفان خود را در این رقابت‌ها شناختند. این رقابت‌ها در 4 گروه پنج تیمی برگزار می‌شود. ایران که در گروه دوم قرار دارد با قرعه خوبی روبرو شده چرا که هیچ از یک تیم‌های روسیه، برزیل، ایتالیا، آمریکا و صربستان که از

گروه دوم: ایران - آرژانتین -

ژاپن - مکزیک - استونی

قرعه خوب برای والیبالیست‌های جوان ایران


تیم ملی والیبال جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان با تیم‌های آرژانتین، مکزیک، ژاپن و استونی همگروه شد.


مراسم قرعه کشی رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان برگزار شد و ملی‌پوشان ایران حریفان خود را در این رقابت‌ها شناختند. این رقابت‌ها در 4 گروه پنج تیمی برگزار می‌شود. ایران که در گروه دوم قرار دارد با قرعه خوبی روبرو شده چرا که هیچ از یک تیم‌های روسیه، برزیل، ایتالیا، آمریکا و صربستان که از قدرت‌های جهان به شمار می‌روند در گروه ایران قرار ندارند.

گروه اول: ترکیه - مراکش - مصر - هند - چین

گروه دوم: ایران - آرژانتین - ژاپن - مکزیک - استونی

گروه سوم: آمریکا - صربستان - تونس - کانادا - روآندا

گروه چهارم: روسیه - برزیل - ایتالیا - فرانسه - ونزوئلا

رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان دهه اول شهریور ماه به میزبانی ترکیه برگزار می‌شود. ایران با قرار گرفتن در مکان سوم آسیا جواز حضور در این رقابت‌ها را به دست آورده بود.
]]>
رویانیان و وعده های خیالی 2013-04-20T18:50:18+01:00 2013-04-20T18:50:18+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/908 کلیپ تصاویر کارهای بزرگی برای پرسپولیس در راه استرویانیان: آقای فتح‌الله‌زاده مطمئن باش تا پای جانم برای پرسپولیس می‌جنگممدیرعامل باشگاه پرسپولیس خطاب به همتای استقلالی خود گفت: آقای فتح‌الله‌زاده مطمئن باشید اگر در پرسپولیس ماندم تا پای جانم به این تیم خدمت خواهم کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان مدیرعامل
کارهای بزرگی برای پرسپولیس در راه است
رویانیان: آقای فتح‌الله‌زاده مطمئن باش تا پای جانم برای پرسپولیس می‌جنگم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خطاب به همتای استقلالی خود گفت: آقای فتح‌الله‌زاده مطمئن باشید اگر در پرسپولیس ماندم تا پای جانم به این تیم خدمت خواهم کرد.

خبرگزاری فارس: رویانیان: آقای فتح‌الله‌زاده مطمئن باش تا پای جانم برای پرسپولیس می‌جنگم

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نشست انتخاب چهره‌های ماندگار پرسپولیس در جمع میهمانان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که بزرگان پرسپولیس را در یک محفل گرم، دور همدیگر می‌بینم و این برای من و باشگاه پرسپولیس افتخار است.

وی افزود: نمی‌دانم قسمت چیست، آیا در پرسپولیس می‌مانم یا خیر، هیچکس از آینده‌اش خبر ندارد. من که شب آمده‌ام شاید روز نباشم و همین فردا هم از پرسپولیس من را بیرون کنند.

رویانیان ادامه داد: اما مطمئن باشید به زودی همگان کارهای بزرگ پرسپولیس را که در راه است خواهند دید و از آن لذت می‌برند.

وی در جمع حاضرین در جلسه خطاب به فتح‌الله‌زاده نیز گفت: آقای فتح‌الله‌زاده مطمئن باشید اگر در پرسپولیس ماندم تا پای جانم به این تیم خدمت خواهم کرد و هرگز پا پس نمی‌کشم. اگر هم نماندم دیگر همه چیز دست خداست.

]]>
بنویسید استقلال قهرمان می شود 2013-04-20T10:28:06+01:00 2013-04-20T10:28:06+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/907 کلیپ تصاویر فتح الله زاده: بنویسید استقلال قهرمان می شود ؛ از لج شما قهرمان نمی شویم/ من چون مدیرعاملم تک ماده می کنم لیگ برتر - علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین ؛ از دلایل باشگاه برای صدور 10 فرمان تاریخی شان می گوید. مهدیه جباری: این اولین گفت و گو است با فتح الله زاده: بنویسید استقلال قهرمان می شود ؛ از لج شما قهرمان نمی شویم/ من چون مدیرعاملم تک ماده می کنم

لیگ برتر - علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین ؛ از دلایل باشگاه برای صدور 10 فرمان تاریخی شان می گوید.

مهدیه جباری: این اولین گفت و گو است با علی فتح الله زاده بعد از 10 فرمان استقلال. او که با قوانین جدید حق حرف زدن درباره بازیکنان ، بی پولی ، لیست ، قهرمانی و استقلال را ندارد برای مان درباره دلایل باشگاه برای صدور چنین بیانیه ای توضیح می دهد:« حاجی جان چنان بیانیه ای دادیم که خودم هم دیگر جرات ندارم درباره چیزی حرف بزنم.»
حالا چی شده که چنین ده فرمانی صادر کردید؟
بد است ما هم ده فرمان داشته باشیم. گفتیم هفته های آخر لیگ است ، یک کاری کرده باشیم که حاشیه ها جمع شوند.
با این بیانیه حاشیه ها جمع می شوند؟
جمع هم نشوند این حسن را دارد که شما رسانه ای ها را حسابی می گذارد سر کار. الان کلی سوژه دارید که بخواهید درباره اش بنویسید.
الان شما حق دارید درباره قهرمانی استقلال حرف بزنید؟
ببین می خواهی کار بدهی دست من. می خواهی کاری کنی باشگاه برود از من شکایت کند ؟
یعنی شما که مدیر استقلال هستید نمی خواهید استقلال قهرمان شود؟
خواستن که ... می خواهیم!
پس بنویسیم حاجی گفت استقلال قهرمان می شود؟
نه بنویس حاجی گفت استقلال تمام تلاشش را می کند که قهرمان بشود. بچه ها خیلی زحمت می کشند حالا دیگر هرچی خدا خواست!
یعنی اگر بگوییم استقلال قهرمان می شود بازیکنان تان انگیزه شان را از دست می دهند؟
نه آنها با شما لج می کنند و قهرمان نمی شوند. اصلا منتظرند ببینند شما چه می گویید ، اگر بگویید قهرمان نمی شود ، قهرمان می شویم و اگر بر عکسش را بگویید برای اینکه با شما لج کنند قهرمان نمی شوند.
درباره شرایط مالی چطور؟
مشکل حل شده و همه بچه ها پول های شان را گرفتند. پس دلیلی ندارد کسی از مسائل مالی بنالد.
حتی خود شما؟
من که نه . من مدیرعامل هستم و می توانم تک ماده کنم.
راستی این رفتن ماجدی به اهواز برای چه کاری انجام گرفته است؟
بابا او برای کارهای فدراسیون رفته بود. به ما ارتباطی نداشت. من نمی دانم این آقای کفاشیان چه وقتی بود که میرشاد را بفرستد سفر؟ فقط این سفر او برای ما مشکل ایجاد کرد.

]]>
نتایج کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – هند 2013-04-19T08:48:57+01:00 2013-04-19T08:48:57+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/906 کلیپ تصاویر کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – هند مهدی زیدوند به مدال نقره رسید فرنگی‌کار وزن 66 کیلوگرم کشورمان با قبول شکست مقابل کشتی‌گیر کره‌ای به مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا بسنده کرد.  در ادامه روز نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا مهدی زیدوند، نماینده وزن 66 کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل آرسن آیل چی‌یف از قرقیزستان پیروز شد و به نیمه نهایی راه یافت. به گزارش فارس، زیدوند در این مرحله نیز با برتری مقابل شیمیزو هیرویوکی دارنده مدال برنز 2011 آسیا از ژ

کشتی فرنگی قهرمانی آسیا – هند

مهدی زیدوند به مدال نقره رسید


فرنگی‌کار وزن 66 کیلوگرم کشورمان با قبول شکست مقابل کشتی‌گیر کره‌ای به مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا بسنده کرد.


 در ادامه روز نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا مهدی زیدوند، نماینده وزن 66 کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل آرسن آیل چی‌یف از قرقیزستان پیروز شد و به نیمه نهایی راه یافت.

به گزارش فارس، زیدوند در این مرحله نیز با برتری مقابل شیمیزو هیرویوکی دارنده مدال برنز 2011 آسیا از ژاپن فینالیست شد تا برای کسب مدال طلا به مصاف کیم جی هیون از کره‌جنوبی برود. نماینده وزن 66 کیلوگرم کشورمان با شکست مقابل نماینده کره‌جنوبی به مدال نقره دست یافت.

پیش از این عبدالمحمد پاپی فرنگی‌کار وزن 60 کیلوگرم کشورمان با قبول شکست مقابل نوربک خولموخاماتوف از ازبکستان به مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا دست یافته بود.

در وزن 55 کیلوگرم هم محسن حاجی‌پور در همان دور اول مقابل کانی‌بک ژولچوبکوف از قرقیزستان شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

در 120 کیلوگرم هم بشیر باباجان‌زاده پس از پیروزی مقابل حریفی از هند در دور اول، در دور دوم مغلوب حریف تاجیکستانی خود شد. نماینده سنگین‌وزن کشورمان هم با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از دور مسابقات کنار رفت.پاپی اولین مدال نقره را برای ایران کسب کرد


عبدالمحمد پاپی فرنگی کار وزن 60 کیلوگرم ایران با قبول شکست مقابل کشتی گیر ازبکستانی به مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا دست یافت.


در ادامه‌ی مسابقات چهار وزن اول کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در هند، عبدالمحمد پاپی در فینال وزن 60 کیلوگرم به مصاف حریف قرقیزی رفت که در تایم اول با نتیجه پنج بر یک حریف ازبکستانی را مغلوب کرد اما در تایم های دوم و سوم با نتایج مشابه 2 بر یک مغلوب این کشتی گیر شد و نایب قهرمان این وزن شد تا اولین مدال ایران را بدست آورد.

به گزارش ایسنا، پاپی با پیروزی بر حریفانی از چین تایپه و ژاپن راهی فینال شده بود.

مهدی زیدوند نماینده ایران در وزن 66 کیلوگرم تا دقایقی دیگر برای کسب عنوان قهرمانی در مقابل حریفی از کره جنوبی به روی تشک خواهد رفت. محسن حاجی پور و بشیرباباجان زاده نمایندگان اوزان 55 و 120 کیلوگرم، از دور رقابتها کنار رفتند.

نمایندگان سه وزن دوم ایران فردا به مصاف حریفان خود می روند.

]]>
وضیعت مصدومیت اشکان دژاگه 2013-04-18T11:10:30+01:00 2013-04-18T11:10:30+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/905 کلیپ تصاویر مرخص شدن دژاگه از بیمارستان/ اشکان تا سه هفته نمی تواند راه برود فوتبال ملی - دژاگه امروز از

مرخص شدن دژاگه از بیمارستان/ اشکان تا سه هفته نمی تواند راه برود

فوتبال ملی - دژاگه امروز از بیمارستان مرخص شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛اشکان دژاگه که شب گذشته پایش را به تیغ جراحان سپرده بود از بیمارستان مرخص شده و تا سه هفته خانه نشین است.دژاگه که در بازی با پارک رنجرز آسیب دیده بود دیشب ساعت 19 به وقت لندن پایش را جراحی کرد.به گفته محمود رضا فاضلی مدیر برنامه های اشکان او تا سه هفته نمی تواند راه برود و بنا بر توصیه پزشکان فقط در شرایط خاص آن هم با استفاده از عصا می تواند چند گام بردارد.

]]>
دانلود درگیری لفظی کورش باقری و بهداد سلیمی 2013-04-18T11:06:41+01:00 2013-04-18T11:06:41+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/904 کلیپ تصاویر شب تلخ وزنه برداری در دل دعوای کورش باقری و بهداد سلیمی دیگر ورزشها - وزنه برداری ایران شب ت

شب تلخ وزنه برداری در دل دعوای کورش باقری و بهداد سلیمی

دیگر ورزشها - وزنه برداری ایران شب تلخی را در دل دعواهای قوی ترین مرد ایران و مربی موفق وزنه برداری پشت سر گذاشت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ حضور بهداد سلیمی و کورش باقری در برنامه وقت اضافه و مناظره این دو جنجال بزرگی به پا کرد. قهرمان و مربی تیم ملی وزنه برداری پس از چند هفته درگیری دورادور در رسانه ها این بار رودررو از مشکلات شان گفتند و با هم تند شدند. اتفاقات تلخی میان این دو افتاد و شبی تلخ برای وزنه برداری ایران رقم خورد. شاید مهمترین بخش از حرف های بهداد سلیمی این بود که قبل از المپیک سکوت کرده تا شانس رسیدن به مدال طلای المپیک را از دست ندهد.

 برای دانلود به لینک زیر بروید

http://khabaronline.ir/detail/287517/sport/other-sports

]]>
متن صحبت های سلیمی و باقری در وقت اضافه 2013-04-18T10:59:33+01:00 2013-04-18T10:59:33+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/903 کلیپ تصاویر «وقت اضافه» طناب پوسیده وزنه برداری را پاره کرد/ بهداد سلیمی سوخت مثل علی حسینی/ روحیه پهلوانی ورزش این است قهرمانان عزیز؟ دیگر ورزشها - بهداد سلیمی و کورش باقری در یک برنامه زنده تلویزیونی تا می توانستند از خجالت هم در آمدند تا وزنه برداری ایران از میان کورش باقری و بهداد سلیمی ناچار به انتخاب یک نفر باشد. «وقت اضافه» طناب پوسیده وزنه برداری را پاره کرد/ بهداد سلیمی سوخت مثل علی حسینی/ روحیه پهلوانی ورزش این است قهرمانان عزیز؟29

دیگر ورزشها - بهداد سلیمی و کورش باقری در یک برنامه زنده تلویزیونی تا می توانستند از خجالت هم در آمدند تا وزنه برداری ایران از میان کورش باقری و بهداد سلیمی ناچار به انتخاب یک نفر باشد.

مهدیه جباری : افتاد آنچه نباید اتفاق می افتاد. نیت تلویزیون خیر بود اما رو در رو کردن مربی و ورزشکار طنابی که پوسیده بود را پاره کرد انداخت وزنه برداری را از چاله انداخت ته چاه!
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ برنامه وقت اضافه شبکه اول سیما دست به کاری ابتکاری زده بود. به کورش باقری و بهداد سلیمی گفته شده بود دعوتند تا روی آنتن برنامه درباره وزنه برداری حرف بزنند. به هیچ یک از این دو چیزی درباره مناظره گفته نشده بود و هر دو ندانسته از حضور دیگری به استودیو می روند. نیت برگزارکنندگان برنامه ، خیر بود. آنها می خواستند مربی و شاگرد را جلوی چشمان مردم آشتی دهند اما برنامه ریزی صحیحی نداشتند. برنامه آن طور که می خواستند پیش نرفت. خیلی زود فضای گفت و گو تند شد. شاگرد که بعد از المپیک حالا قوی ترین مرد دنیاست می گوید رفتار مربی را بر نمی تابد و مربی هم می گوید سخت می گیرد چون می خواهد این ورزشکاران باز هم در اوج باشند.
واژه ها هر لحظه تندتر می شد. هم کورش و هم بهداد. انگار میدان جنگ است. دعوایی خیابانی. انگار نه انگار که این دو 7 ماه قبل شیرین را به مردم هدیه دادند. این قدر شیرین که تمام بزرگان کشور برای این افتخارشان پیام تبریک دهند . ورزش اما چهارشنبه شب انگار دیگر روح پهلوانی نداشت. خبری از احترام متقابل نبود. می تاختند و می خواستند حال هم را بگیرند. قهرمان جوان دل پر دردی داشت:« من نمی توانم . دیگر به ستوه آمده ام. تا کی باید با این الفاظ در اردوها کنار بیایم. خیلی از حرف ها هست که الان نمی شود روبه دوربین به زبان شان آورد.» کورش هم در سوی مقابل باید خودش را آرامتر از شاگرد نشان می داد:«طوری می گویی بی احترامی الان مردم فکر می کنند من در اردوها به شما چه چیزی می گفتم. من اگر هر کاری کردم برای خودتان بوده. شما قبل از من هم در اردو بودید ، چرا مدال نمی گرفتید؟ اگر موفقیتی به دست آمده برای همین سخت گیری ها بوده ...»
و دوباره بهداد:« ما خودمان تلاش کردیم. یعنی خودمان زحمتی نکشیدیم؟ نکند این وزنه ها را شما بالا بردید؟ » باقری اعتقاد داشت که حتما اتفاقی افتاده. چرا این حرفها هیچ وقت در 3 سال گذشته طرح نمی شده اما به یکباره آقایان موضعی می گیرند. من یکدفعه بد شدم؟ » البته بهداد برای این بخش هم حرف هایی داشت. او می گفت:« من و بچه های دیگر مدال المپیک را می خواستیم . باید زحمات مان به بار می نشست.»
روزها و شب ها را در اردو تحمل کرده بودند که مدال بگیرند و بعد این ها را رسانه ای کنند. این چیزی بود که بهداد می گفت. آنها بد از هم انتقاد کردند و فضای تلخی را ساختند. همه مردم پای برنامه شوکه شده بودند که آیا این ها قهرمانان شان اند؟ افسوس خوردند و افسوس. یکی می گفت من دیگر وزنه نمی زنم و ان یکی می گفت نمی زنی که نزن!
آنچه نباید می شد ، شد. قطع برنامه و خواهش از دو طرف برای آرامش هم به جایی نرسید و پایانش این اتفاق تلخ بود. یک قهرمان ملی دیگر ورزش مان سوخت. او بی شک دیگر جایی در برنامه های فدراسیون ندارد. یک علی حسینی دیگر روی دست وزنه برداری ایران می ماند. این بار با طلای المپیک. باز تراژدی حسین توکلی و کورش باقری تکرار شده و باز درد فوتبال مان را در ورزش های دیگر می بینیم. وزنه برداری مان هم دوباره شد مثل فوتبال ، مثل کشتی فرنگی بی محمد بنا ، مثل تکواندوی دور از مهماندوست.
حسین رضازاده و کورش باقری بعد از این برنامه تصمیم شان گذشتن از نام بهداد سلیمی است. گره ای که می شد با دست بازش کرد ، حالا دیگر با دندان هم قابل گشایش نیست. یک فرصت بزرگ باید بسوزد و افسوس تنها چاره مان باید باشد ، چاره همه مردمی که دلخوشی شان دیدن و افتخار این است که به ازای هزاران میلایردی که در دل همه مشکلات اقتصادی خرج ورزش می شود ، برآیندش بشود بالا رفتن پرچم مقدس کشورشان.

]]>
اسامی محرومان هفته سی و سوم لیگ برتر 91 92 2013-04-18T10:59:18+01:00 2013-04-18T10:59:18+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/902 کلیپ تصاویر اسامی محرومان هفته سی و سوم لیگ برتراستقلال دو بازیکن و پرسپولیس یک بازیکن محروم دارندسازمان لیگ اسامی محرومان هفته سی و سوم لیگ برتر را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان لیگ اسامی محرومان هفته سی و سوم لیگ برتر را به شرح زیر اعلام کرد: صبا : مجید هوتن-سهراب بختیاری زاده ملوان
اسامی محرومان هفته سی و سوم لیگ برتر
استقلال دو بازیکن و پرسپولیس یک بازیکن محروم دارند

سازمان لیگ اسامی محرومان هفته سی و سوم لیگ برتر را اعلام کرد.

خبرگزاری فارس: استقلال دو بازیکن و پرسپولیس یک بازیکن محروم دارند

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان لیگ اسامی محرومان هفته سی و سوم لیگ برتر را به شرح زیر اعلام کرد:

صبا : مجید هوتن-سهراب بختیاری زاده

ملوان : سعید سالارزاده

پیکان :علی میرشفیعیان

سایپا :مجید ایوبی

پرسپولیس : محسن بنگر

راه آهن: پیروز قربانی-امید عالیشاه

مس: آرش روشنی پور-شجاع خلیل زاده

داماش: علی نظیف کار-علیرضا جهانبخش-محمد سیاه

ذوب آهن : محمد برجلو

گهر: محمود شفیعی

تراکتور: کاروالیو فرناندو(کمک مربی)

استقلال: امیر حسین صادقی-سید ایمان موسوی

سپاهان : فرشید طالبی

هفته سی و سوم لیگ برتر فردا ( جمعه) با انجام دیدار داماش و سپاهان در رشت آغاز می شود.

]]>
عکس های فردوسی پور در بین زلزله زدگان بوشهر 2013-04-18T10:58:15+01:00 2013-04-18T10:58:15+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/901 کلیپ تصاویر گشتی با فردوسی‌پور در بین زلزله‌زدگان دشتی + تصاویرعادل فردوسی‌پور که امروز به همراه تیم فوتبال رسانه ورزش به استان بوشهر سفر کرده در بین زلزله‌زدگان شهر شنبه حضور یافت. به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، تیم فوتبال رسانه ورزش تهران برای انجام یک دیدار خیرخواهانه به نفع زلزله‌زدگان شهرستان دشتی به بوشهر سفر کرده و اعضای این تیم در بین زلزله‌زدگان شهر شن
گشتی با فردوسی‌پور در بین زلزله‌زدگان دشتی + تصاویر

عادل فردوسی‌پور که امروز به همراه تیم فوتبال رسانه ورزش به استان بوشهر سفر کرده در بین زلزله‌زدگان شهر شنبه حضور یافت.

خبرگزاری فارس: گشتی با فردوسی‌پور در بین زلزله‌زدگان دشتی + تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، تیم فوتبال رسانه ورزش تهران برای انجام یک دیدار خیرخواهانه به نفع زلزله‌زدگان شهرستان دشتی به بوشهر سفر کرده و اعضای این تیم در بین زلزله‌زدگان شهر شنبه نیز حضور یافتند.

اعضای تیم فوتبال رسانه ورزش که شماری از ملی‌پوشان سابق هم آنان را همراهی می‌کنند پس از بازدید از مناطق زلزله‌زده به بوشهر سفر می‌کنند تا عصر امروز در دیدار خیرخواهانه در مقابل رسانه ورزش بوشهر قرار بگیرند.

این دیدار خیرخواهانه راس ساعت 17 در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار می‌شود ضمن اینکه این دیدار به طور زنده از شبکه استانی مرکز بوشهر هم پخش خواهد شد.

انتهای پیام/66006/ع

]]>
زمان پلی‌آف لیگ دسته یک 92 2013-04-17T12:01:00+01:00 2013-04-17T12:01:00+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/900 کلیپ تصاویر زمان و مکان پلی‌آف لیگ دسته یک مشخص شد مسئول برگزاری رقابتهای لیگ دسته اول از برگزاری دیدار رفت و برگشت مرحله پلی آف رقابتهای لیگ دسته اول خبر داد. به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، فریبرز محمود زاده- مسئول برگزاری رقابتهای لیگ دسته اول گفت: دیدار رفت پلی آف روز جمعه 92/2/6، ساعت 17:00 و در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می‌شود. این بازی به میزبانی باشگاه استقلال خوزستان برگزار می‌شود.وی افزود: دیدار برگشت نیز روز پنجشنبه 92/2/12، ساعت 16:30 در ورزشگاه شهید زینعلی سرچشمه در حالی برگزا

زمان و مکان پلی‌آف لیگ دسته یک مشخص شد


مسئول برگزاری رقابتهای لیگ دسته اول از برگزاری دیدار رفت و برگشت مرحله پلی آف رقابتهای لیگ دسته اول خبر داد.


به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، فریبرز محمود زاده- مسئول برگزاری رقابتهای لیگ دسته اول گفت: دیدار رفت پلی آف روز جمعه 92/2/6، ساعت 17:00 و در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می‌شود. این بازی به میزبانی باشگاه استقلال خوزستان برگزار می‌شود.

وی افزود: دیدار برگشت نیز روز پنجشنبه 92/2/12، ساعت 16:30 در ورزشگاه شهید زینعلی سرچشمه در حالی برگزار می‌شود که مس سرچشمه میزبان تیم استقلال خوزستان است.

وی در پایان گفت: جلسه قرعه‌کشی ساعت 13:30 در محل آکادمی ملی فوتبال با حضور بهروان، محمودزاده، منصوری-مدیرعامل مس سرچشمه، پورکیانی-قام مقام باشگاه استقلال خوزستان برگزار شد. همچنین طبق مذاکراتی که با کمیته داوران با توجه به حساسیت بازیهای فوق صورت گرفت، قرار است تا از سه داور اول کشور در این دو دیدار استفاده شود.

]]>
سپاهان با یک لشکر محروم و مصدوم مقابل داماش 2013-04-17T11:58:18+01:00 2013-04-17T11:58:18+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/899 کلیپ تصاویر طلایی پوشان با یک لشکر محروم و مصدوم مقابل داماش / ضرری که استقلال به سپاهان زد لیگ برتر - زلاتکو کرانچار برای بازی حساس با داماش 4 بازیکن خودش را دراختیار نخواهد داشت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سپاهانی ها برای بازی حساس با داماش 4 بازیکن اصلی خود را در اختیار ن طلایی پوشان با یک لشکر محروم و مصدوم مقابل داماش / ضرری که استقلال به سپاهان زد

لیگ برتر - زلاتکو کرانچار برای بازی حساس با داماش 4 بازیکن خودش را دراختیار نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سپاهانی ها برای بازی حساس با داماش 4 بازیکن اصلی خود را در اختیار نخواهند داشت.4 بازیکنی که بدون شک حضور هر کدام از آنها در زمین می تواند نقش تعیین کننده ای را برای آنها داشته باشد،به خصوص محمد رضا خلعتبری که باید از او به عنوان غایب بزرگ دیدار با گیلانی ها نام برد.
محمد رضا در بازی با استقلال و پس از درگیری با امیر حسین صادقی کارت زد دریافت کرد تا مجموع کارتهایش به عدد سه برسد و این بازی حساس را از دست بدهد.
فرشید طالبی مدافع تاثیر گذار طلایی پوشان هم در همین بازی اخیر با استقلال از بازی اخراج شد تا هم یک شب کابوس وار برای خودش رقم بخورد و هم در بازی با داماش غایب باشد.دیگر بازیکن سپاهان که ممکن است به بازی با داماش نرسد مدافع استرالیایی این تیم است.سوشاک هم که در مسابقه دوشنبه شب و به دلیل مصدومیت از ناحیه صورت نتوانست به بازی ادامه بدهد وضعیت مبهمی برای دیدار با داماش دارد.او که به گفته پزشک سپاهان احتمال شکستگی صورتش زیاد است حتی اگر قرار باشد بازی کند باید روی صورتش ماسک مخصوص بزند.
همچنین حسین پاپی که قبل از دیدار با استقلال از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده بود با مشخص شدن اینکه پایش نشکسته است در تمرین امروز سپاهان شرکت کرد اما به گفته رسول خوروش وضعیت او برای بازی داماش هنوز مشخص نیست.

]]>
ورزش یا مشاور املاک 2013-04-16T10:32:33+01:00 2013-04-16T10:32:33+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/898 کلیپ تصاویر ورزش یا مشاور املاک ؟ چه فروشگاهی شده است این ورزش و چه بفروش، بفروشی در آن راه افتاده است. همه جور کالا هم در آن موجود است از پست و مقام بگیرید تا ساختمان. تفاوتی هم نمی‌کند که مشتری داخلی باشد یا خارجی غلامحسین شعبانیوقتی گزارش سایت تسنیم در خصوص صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان را خواندم، داغ دلم تازه شد و باز هم این سؤال در ذهنم نقش بست که آیا هیچ دستگاه نظارتی وجود ندارد تا بررسی کند که در ورزش چه می‌گذرد؟ آقایان برای خطاهای کوچک کارمندان هیئت رسیدگی به تخلفات و ... ت

ورزش یا مشاور املاک ؟


چه فروشگاهی شده است این ورزش و چه بفروش، بفروشی در آن راه افتاده است. همه جور کالا هم در آن موجود است از پست و مقام بگیرید تا ساختمان. تفاوتی هم نمی‌کند که مشتری داخلی باشد یا خارجی


غلامحسین شعبانی

وقتی گزارش سایت تسنیم در خصوص صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان را خواندم، داغ دلم تازه شد و باز هم این سؤال در ذهنم نقش بست که آیا هیچ دستگاه نظارتی وجود ندارد تا بررسی کند که در ورزش چه می‌گذرد؟ آقایان برای خطاهای کوچک کارمندان هیئت رسیدگی به تخلفات و ... تشکیل می‌دهند اما برای خطاهای بزرگ مدیران هیچ هیئتی وجود ندارد که بررسی کرده از چرایی اقدامات پرسش کند. گویا دیگر گرفتن گریبان ضعیفان و بی‌پناهان و چشم‌پوشی کردن از بزرگان تبدیل به سنتی همه باور در ورزش ما شده است و هرکسی با این تفکر بزرگ می‌شود خلق را خون‌خوارگی اصل خوشی است شادی مخلوق از مردم‌کشی است کودکان از کشتن موری خوشند مردمان از کودکی مردم کشند آری به نظر می‌رسد ضعیف‌کشی در ما، از همان دوران کودکی و با کشتن مورها آغاز می‌شود.

به گزارش تابناک ، اگر به این نکته واقف شوی و با آن کنار بیایی به طور قطع روزگار خوشی خواهی داشت و اگر بخواهی چند و چون کنی نه تنها هیچ کاری نمی‌‌توانی بکنی بلکه چه بسا از آنچه هم که داری محروم شوی. می‌شناسم مدیران میانه‌ای را، هم در وزارت ورزش و هم در کمیته ملی المپیک که به راحتی با تمام آنچه که به ظن آن‌ها باطل است کنار می‌آیند و در عین حال که در خفا علیه رئیس سخن می‌گویند و مدرک می‌دهند در ظاهر چنان می‌نمایانند که وفادارترین یار به او هستند. اینگونه افراد که توان کنار آمدن با هر چیزی را دارند، بهترین بهره‌برداران ورزش هستند. عجب است که در میدان ورزش که باید محل صداقت باشد چنین افرادی این گونه رشد می‌کنند. نوبت قبل در خصوص چگونگی عزل و نصبی که در فدراسیون شنا انجام شد یادداشتی نوشتم در آن مقال به هیچ وجه روی سخن با فرد خاصی نبود بلکه سخن بر سر شیوه‌ای بود که اگر گسترش پیدا کند فردا باید تمام اختیار ورزش خود را به دست بیگانگان بدهیم تا آن‌ها بگویند که چه کسی را عزل و چه کسی را نصب کنیم. سؤال من بسیار ساده بود، چه اتفاقی در فدراسیون شنا افتاد که تعلیق آن رفع شد؟ چرا که نه رئیس قبلی بازگشت و نه انتخاباتی برگزار شد؟ مگر این‌ها شرایط رفع تعلیق نبود؟ اگر هم از ابتدا تعلیق این فدراسیون کار بیهوده‌ای بوده است، حالا چه کسی باید تاوان زیانی را که ما در مدت تعلیق داده‌ایم، پرداخت کند؟ آیا مسئولان کمیته ملی المپیک، که ظاهراً روابط حسنه‌ای هم با برخی دوستان آن طرف آب‌ها دارند حاضرند به‌خاطر اینکار به مجامع جهانی و دادگاه‌ مربوطه شکایت کنند؟ آیا مدیران وزارت ورزش این کار را انجام می‌دهند؟ آیا آنها حاضرند بگویند دلایل رفع تعلیق چه بوده و چه اتفاقی افتاده است؟ نه علی‌الظاهر سکوت و امور را به گذر ایام سپردن تا فراموش شود بهترین شیوه‌ای است که آقایان پیش‌گرفته‌اند. نمونه‌ دیگر این گونه سکوت‌ها را، از سوی رئیس صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان می‌بینیم. در انتهای گزارش سایت تسنیم که بخشی است از مشکلات صندوق در آن نوشته شده است آمده که موفق به صحبت با مدیر صندوق نشده‌اند و اطرافیان ایشان گفته‌اند که آقای ولایتی چندان علاقمند به مصاحبه و مطرح شدن ندارند. و این هم یعنی سکوت مقابل سؤالات تا فراموش شدن. آن نوبت چنانکه اشاره شد سخن بر سر این بود که اگر شیوه‌ای که در فدراسیون شنا اتفاق افتاد عمومیت پیدا کند آنگاه باید کلید انتخاب مدیران را به خارجی‌ها بفروشیم. امید داشتیم نهادهای نظارتی که برای کوچکترین خطای یک ورزشکار سخت‌گیری‌های بسیاری دارند بطور جدی وارد این عرصه شوند و چرائی و چگونگی آن را بررسی کنند اما زهی خیال خام و زهی تصور باطل. مگر می‌شود آقایان کسانی را که با آنها بر سر یک میز می‌نشینند رها کنند و به سخن درویش یک لاقبایی گوش کنند؟ عقل معاش چه می‌گوید؟ خوب معلوم است و ما نباید انتظاری داشته باشیم اما مگر قرار است هر گفته‌ای به نتیجه برسد؟ مگر ما هزاران وعده تحقق نیافته را در ذهن و ضمیر خود نداریم؟ اینها را هم به آنها اضافه می‌کنیم. ولی این دلیلی برای ننوشتن نمی‌شود. می‌نویسم تا بدانند در دوره حضرات چه بر سر ورزش می‌آید و شاید در میان تمام ناامیدی‌ها از جانب ورزشی‌ها حرکتی انجام شود و به‌جای زدن حرف پشت سر یکدیگر، دست در دست هم مانع از بلایی شوند که غریبه‌ها با ورزش بر سر آن می‌آورند. حالا از فروش دیگری سخن می‌گویم. بعد از آنکه ساختمان خیابان گاندی کمیته المپیک به فروش رفت و پول آن در کمیته پس‌انداز شد حالا می‌بینیم که ساختمان صندوق حمایت هم به فروش می‌رسد. و عجبا از نحوه فروش‌ها. در خصوص فروش ساختمان گاندی، هیئت اجرایی اختیار تام به رئیس می‌دهد تا ایشان هرگونه می‌خواهند کار را انجام دهند و ایشان هم همانگونه که مصلحت می‌دانستند ساختمان را فروختند. بعد از آن هم قصد فروش ملک دیگر کمیته را داشتند که خوشبختانه موفق به این کار نشدند. حالا آیا یک نفر نباید بیاید سؤال کند که ارزش آن ساختمان امروز چقدر است و پولی که نزد آقایان است چقدر ارزش افزوده پیدا کرده است؟ طبیعی است که نه چرا که اینکار را یک کارمند معمولی انجام نداده که مورد بازخواست قرار بگیرد بلکه تصمیمی‌است که مدیران گرفته‌اند. و جالب آنکه وقتی از برخی اعضا راجع به چگونگی کار سؤال می‌کنم کاملاً اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند. آری چنین است و وا اسفا که جامعه ورزش این افراد را به عنوان نمایندگان خود انتخاب می‌کند. حالا چنانکه گفتم خبر می‌رسد که ساختمان صندوق حمایت به فروش رسیده است. با چند نفر از اعضای هیئت‌ امنا تماس گرفتم آن‌ها اظهار بی‌اطلاعی کردند. موفق به تماس با مدیران صندوق هم نشدیم و شاید چنانکه ذکر شده بود آقایان مایل به مصاحبه و مطرح شدن نیستند خوب حالا ما باید پاسخ سؤالات خود را از چه کسی بخواهیم.

1ـ تا کی باید شاهد آن باشیم تا بر سر صندوقی که برای حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان تشکیل شده افرادی گمارده شوند که هیچ سابقه‌ای در ورزش کشور ندارند؟ نه مدیر قبلی و نه مدیر فعلی.

2ـ ساختمان به چه قیمتی فروخته شد و قرار است مبلغ آن چگونه پرداخت شود آیا کل پول پرداخت شد ؟ و اساساً چه نیازی به فروش آن بود آن هم در شرایطی که بسیاری از فدراسیو‌نهای ما از داشتن مکان مناسب محروم هستند.

3ـ نکته جالب آن است که در زمان مدیریت قبلی صندوق ساختمانی در غرب تهران برای فدراسیون‌ها خریداری شد که این ساختمان مسکونی بود و از نقاط شلوغ و دورافتاده نسبت به وزارتخانه و حالا ساختمانی که از بعد مسافت به وزارتخانه و کمیته ملی المپیک نزدیک است به فروش می‌رود. یعنی ساختمان دورتری خریداری می‌شود و ساختمان نزدیک به فروش می‌رسد. تصور کنید در این ترافیک اگر مسئول فدراسیون‌هایی که در آن ساختمان مستقر هستند بخواهند به کمیته یا وزارتخانه بروند باید چه مسافتی را طی کنند. حالا چه حکمتی در پس آن خرید و این فروش وجود دارد؟ از آنجا که فقط اهل ورزش هستم نمی‌توانم درک کنم فقط خدا کند کسی پیدا شود که توضیحی بدهد.

 4ـحالا که سخن از مشکلات و بیماری برخی قهرمانان و عدم کمک صندوق شده است باید خدمت دوستان بگوییم در عوض هیچ مشکلی برای پرداخت وام برای خرید اتومبیل و پیش پرداخت اجاره مسکن مدیران وجود ندارد.

 5ـ نکته جالب‌تر آنکه با برخی از اعضای هیئت‌امنا صندوق و هیئت‌اجرایی کمیته ملی المپیک تماس گرفتم تا از چگونگی فروش مطلع شوم اما عجبا که آن‌ها بی‌خبرتر از من بودند. روزگار و حکایت شیرینی است چنین فکر نمی‌کنید؟

کلام آخر آن که در اوج ناامیدی از پیگیری ماجرا فقط امیدواریم حالا که کسی از آقایان سؤال از چرایی نمی‌کند، ناگهان کار معکوس نشده و گریبان ما را نگیرند که چرا می‌گویی!

]]>
نتایج لیگ بسکتبال NBA 2013-04-15T10:18:09+01:00 2013-04-15T10:18:09+01:00 tag:http://olympic2012landan.mihanblog.com/post/897 کلیپ تصاویر پیروزی لیکرز برابر سن‌آنتونیو بدون کوبی برایانت نتایج لیگ بسکتبال NBA لس‌آنجلس لیکرز در غیاب کوبی برایانت مصدوم، سن آنتونیو را مغلوب کرد. بامداد امروز رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا (NBA) با هشت مسابقه ادامه پیدا کرد که لس‌آنجلس لیکرز در غیاب کوبی برایانت ستاره مصدوم خود به مصاف سن آنتونیو رفت و توانست 91 بر 86 حریفش را مغلوب کند و به پلی‌آف نزدیک شود. سن آنتونیو هم اکنون در رده دوم کنفرانس غرب قرار دارد و لیکرز هشتم است.به گزارش ایسنا ، میامی هیت مدافع عنوان قهرمانی صدر

پیروزی لیکرز برابر سن‌آنتونیو بدون کوبی برایانت

نتایج لیگ بسکتبال NBA


لس‌آنجلس لیکرز در غیاب کوبی برایانت مصدوم، سن آنتونیو را مغلوب کرد.


بامداد امروز رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا (NBA) با هشت مسابقه ادامه پیدا کرد که لس‌آنجلس لیکرز در غیاب کوبی برایانت ستاره مصدوم خود به مصاف سن آنتونیو رفت و توانست 91 بر 86 حریفش را مغلوب کند و به پلی‌آف نزدیک شود. سن آنتونیو هم اکنون در رده دوم کنفرانس غرب قرار دارد و لیکرز هشتم است.

به گزارش ایسنا ، میامی هیت مدافع عنوان قهرمانی صدرنشین کنفرانس شرق به مصاف شیکاگو بولز رفت و توانست 105 بر 93 به پیروزی برسد و همچنان قدرتنمایی کند.

نتایج دیگر دیدارهای برگزار شده نیز به شرح زیر است:

بروکلین 87 – تورنتو 93

ایندیانا 80 – نیویورک 90

کلیولند 77 – فیلادلفیا 91

پورتلند 109 – دنور 118

دالاس 107 – نیواورلان 89

ساکرامنتو 100 – هیوستون 121

]]>